Воро: ЦІ три очки визначаються напрямок руху та підвіщують віру в гравців

Головний тренер Валенсії  - Сальвадор Гонсалес Воро

Я дуже задоволений сьогоднішньою перемогою над Реалом , ми завоювала очень Важливі 3 очки, подарували радість нашим уболівальнікам, Які заслуговують на це.

Наша мета пролягав в тому, щоб якомога более контролюваті м'яч, що не давати Волі суперники. Альо если ти ведеш 2-0 Вже на качана матчу, то логічно пріпустіті, что суперник буде нагнітаті Тиск на твої ворота и намагатіся вірівняті рахунок.Перший тайм у віконанні моєї командіровку мені дуже сподобався.

Я замінів Орельяну и Дзадзен того, что Хотів дати їм немного відпочіті, хлопці Повністю віклаліся, І, до того ж, смороду поки НЕ Готові відіграті всі 90 хвилин матчу з ПОВНЕ інтенсівністю.

Що стосується трьох очок - це Такі ж 3 очки, які ми б получил за победу над умовно Алавесом. Тут немає різниці. Але, сам факт перемоги над сильним суперникам и вдома - це ті, что підвіщує Довіру между командами та вболівальнікамі и дарує радість нашим шанувальник.

Наші цілі залішаються колішнімі - Зберегти місце в Прімері. Ми не дивимось далеко вперед, а орієнтуємося только на найближче суперникам.

У нас очень важкий графік, и ми намагаємося сделать так, щоб наші футболісти встігалі відновлюваті свои сили.

Захисник Валенсії Хосе Луїс Гайя

Цей матч коштував нам очень великих зусіль, ми щасливі, что змоглі перемогті сегодня. На поле ми залиша все сьогодні, це очень цінують вболівальники.

Це три очень Важливі очки, так винне буті в кожному матчі. Ми повінні ще много поліпшіті в Нашій грі, нам є до чого прагнуті.

Ми всегда були разом з нашими фанатами - и в горі, и в радості. Смороду очень потребувалі перемозі, и ми змоглі їх сегодня порадуваті. Нам ні в якому разі нельзя розслаблятіся.

Півзахіснік клубу Даніель Пареха

Це булу важка гра, ми знали, что придется докласті максимум зусіль для перемоги. Всю гру ми відпрацювалі на максімумі, залиша всі свои сили на полі для Досягнення результату.

Перший тайм ми відпрацювалі очень добро, но пропустили в кінці него и одному половину нам довелося очень непросто.Суперник атакував более.

Можу відзначіті позитивне зрушення в Нашій грі, ми непогано відпрацювалі в матчі проти Атлетика, перемогли сегодня.Команда змогла немного відірватіся від зони Вільота, и ми зараз Можемо дихати вільніше.

Нападник Валенсії Сімоне Дзадзен

Я знайшов команду, яка дает мені Впевненість у Собі. ЦІ 6 місяців були очень важка для мене, я Ніяк НЕ МІГ забитих.Зараз я очень радій, что зміг забитих голи в двох Іграх поспіль.

Хвилин за 20 до кінця я відчув, что НЕ можу допомагаті Команді Повністю, я получил очень болючий удар в гомілкову кістку, і мені довелося попросіті заміну. Альо я очень щасливий, что ми змоглі перемогті сегодня.

Хочу подякувати фанатів, атмосфера на стадіоні булу сегодня просто Дивовижна.

Воротарь команд Дієго Алвес

Така гра и перемога, як проти Реала , додадуть нам Впевненість. У цьом году ми граємо погано, Частіше програємо, но сподіваюся, что Такі перемоги очень допоможуть нам.

Играть проти Реала можна только на максімумі своих можливий течение Усього матчу. Тільки так Ми можемо перемагати мадрідській клуб.

Хочу прівітаті вболівальників и своих партнерів по команді. Смороду всі сегодня були чудові.