Прімера, 33-й тур. Барселона 1 — 2 Валенсія

Голи: Мессі, 63 - Ракітіч, 26 (у свої ворота), Міна, 45 + 1

Барселона: Браво - Роберто, Піке, Маскерано, Альба - Ракітіч, Бускетс, Іньєста - Мессі, Суарес, Неймар

Валенсія: Алвес - Барраган, Абденнур, Мустафі, Сікейра - Фуего, Перес (Канселье, 74) - Міна (Пако, 60), Пареха, Гомеш - Родріго (Гайя, 88)

Попередження: Піке, Суарес, Неймар - Барраган, Пареха, Гомеш

Після поразки Барселони в Ель Класико, багатьма в Іспанії говорилося про те, що каталонці після такої невдачі все одно чемпіонство не упустять. Однак, на ділі виявилося, що для синьо-гранатових все набагато складніше. Слідом за невдачею в грі з Реалом, підопічні Луїса Енріке поступилися на виїзді Реал Сосьєдаду і сьогодні програли Валенсії. Якщо ще взяти до уваги виліт з Ліги чемпіонів, то стає зрозумілим, в наскільки відчутний криза зараз потрапила команда.

На жаль для фанів синьо-гранатових, особливих присвятив не було видно і звітної зустрічі. Особливо в першому таймі, дуже слабо діяли каталонці. При відчутному територіальному перевазі, моментів господарі створювали не так багато, тоді як Кажани часто здорово контратакували. В одному з моментів небезпечно пробив з лінії штрафного Родріго, але м'яч пройшов поруч зі штангою. Однак, це лише відстрочило послідувало потім взяття воріт Барселони. Сікейра виконав простріл з лівого краю штрафного, після чого м'яч рикошетом від Ракитича залетів у ближній кут воріт.

Господарів пропущений гол дещо збентежило і надалі моментів їм створювати до перерви не вдавалося. У свою чергу, у гостей вийшло скористатися черговим провалом в обороні господарів. Парехо передачею низом на лівий край чужого штрафного вивів Міну один на один, і Санті спокійно відправив м'яч у дальній кут воріт.

У другому таймі очікуваного просвіту в грі Барселони так і не настало. Господарям вдалося відквитати один гол, коли Мессі виконав передачу на Альбу на лівий край чужого штрафного і сам же відгукнувся на відповідний пас ударом в дотик з центру володінь Дієго Алвеса. Однак, в подальшому звичного граду атак на ворота суперників чемпіонів Іспанії так і не послідувало. Навпаки, в одній з контратак вийшов на заміну Пако Алькасер міг ховати господарів, але із забійної позиції просто не влучив по м'ячу.

Уже в самій кінцівці матчу самий забійний шанс відігратися був у Піке. Іньєста виконав переклад на правий край чужого штрафного, де Жерар залишився зовсім один перед голкіпером поблизу від воріт, але примудрився відправити м'яч повз дальній кут рамки Дієго Алвеса. 1: 2 - перемога Валенсії, яка серйозно загострила чемпіонську гонку. Тепер у Барселони і Атлетика рівне число окулярів, тоді як Реал відстає від цих двох команд всього на один пункт.

Кращий гравець матчу

Дієго Алвес Антоніо Барраган Аймен Абденнур Шкодран Мустафі Гільєрме Сікейра Хаві Фуего Енцо Перес Даніель Пареха Андре Гомеш Родріго Морено Санті Міна Пако Алькасер Жоау Канселье Хосе Гайя Я не дивився матч Мені нема кого виділити