Валенсія програла у вирішальній фінальній грі Єврокубка сезону 2016/2017 «Унікаха» (Малага)

Валенсія програла у вирішальній фінальній грі Єврокубка сезону 2016/2017 «Унікаха» (Малага) - 58:63. Підсумковий рахунок фінальної серії - 2: 1 на користь Унікахи. Уникаха - переможець Єврокубку 2016/2017.

5 квітня 2017 року. На «Фуенте де Сан-Луїс» повний аншлаг. Підтримати команду прийшли і наші футболісти - Парехо, Гайя і Суарес. Початок гри складається невдало. Але наша команда вже привчила нас до того, що може легко наздогнати суперника, відпустивши його на 10 і більше очок, що і відбувається в подальшому. Валенсія наздоганяє суперника і поступово нарощує перевагу. До початку останньої чверті Валенсія вже веде з різницею в 11 очок - 54:43. Центровий Унікахи Ален Оміч видалений, і Уникаха вже не має того переваги в рості. Початок останньої чверті: Валенсія закидає ще 2 - 56:43! Здається, все, Валенсія вже не упустить перемогу. І тут відбувається дивне. За більш ніж 9 хвилин ігрового часу всього два результативних кидка Дублевіча з лінії штрафної (жодного результативного кидка з гри!), Проти 20 очок Унікахи. Підсумок - 58:63. Є пояснення цій поразці? У мене з цього приводу лише здогадки. Нам залишається вболівати за Валенсію в чемпіонаті. Команда привчила нас до перемог, і такі ураження сприймаються болісно. Побажаємо їй удачі в боротьбі за чемпіонство.

Валенсія як і раніше є найбільш титулованим клубом цього турніру, будучи 3-разовим переможцем Єврокубку (2002/2003, 2090/2010 і 2013/2014). Уникаха ж стає переможцем цього престижного баскетбольного турніру вперше.

Валенсія і Уникаха п'ять разів зустрічалися один з одним в цьому розіграші Єврокубку: команди грали в одній групі раунду Топ-16 і зіграли між собою три гри у фіналі турніру.Валенсія виграла три гри: 86:62 (в Валенсії), 78:70 (в Малазі) та 68:62 (перша гра фіналу, в Валенсії). Крім того, команди двічі грали і в чемпіонаті Іспанії 2016/2017, де Валенсія здобула 2 перемоги - 91:83 (в Малазі) та 81:77 (в Валенсії). Але Уникаха перемогла в двох найважливіших іграх - 79:71 і 63:58, які і дозволили їй стати переможницею турніру. Валенсія вважалася фаворитом, але програла в вирішальних битвах.

Джерело: amuntvalencia.ru