Трофео Наранхо 2016. Валенсія 2 — 1 Фіорентина

Вчора відбувся розіграш традиційного, вже 45-го за рахунком, Трофео Наранхо, який проводить перед початком сезону Валенсія.

З цього року кожний розіграш презентуватиме і вручати трофей переможцю хтось із легенд клубу. Цього року честь випала Клаудіо Пьохо Лопесу. Аргентинець вийшов на поле стадіону перед початком матчу разом зі своїм сином Хоакіном і був дуже тепло зустрінутий уболівальниками.

Валенсія: Райан (Алвес, 46 хв, Жауме, 83 хв), Монтойя (Канселье, 46 хв.), Везу (Сантос, 83 ми.), Абденнур, Гайя (Лато, 46 хв.), Медрала (Солер, 74 хв.), Пареха, Перес (К), Родріго (Феде, 63 хв.), Міна (Баккал, 74 хв.), Алькасер (Світ, 63 хв.)

Фіорентина: Тетерушану, Бернардескі (Дікс, 71 хв.), Томовіч, Гонсало Родрігес (К), Асторі, Маркос Алонсо, Бадей (Карлос Санчес, 71 хв.), Борха Валеро (Матіас Фернандес, 55 хв.), Вечіно (К'єза, 88 хв.), Россі (Ілічич, 46 хв.), Калинич (Сарате, 71 хв.)

Суддя: Мартінес Муньіра. Стадіон Месталья, 40000 глядачів.

Попередження: Перес, Томовіч, Борха Валеро, Гонсало. Вилучення: Гонсало за 2-ю жовту картку.

Для господарів ця гра стала першою перед своїми вболівальниками в міжсезоння і Валенсія змогла порадувати своїх уболівальників.

У це міжсезоння команду покинули відразу 9 футболістів, так само незрозуміла доля ще 3-4 футболістів основного складу команди.

Початок поєдинку залишився за фіалками. Після помилки центральних захисників Валенсії, які не змогли зупинити гостру передачу наліво, де не виявилося Хосе Гайя, який побіг страхувати Абденнур в центр, у Бернардескі була сила-силенна часу, щоб безперешкодно прийняти м'яч, розвернутися і завдати точного і сильного удару в дальній верхній кут воріт Валенсії. Мет Райан не зміг на цей удар зреагувати: 0-1.

Після пропущеного м'яча господарі заграли набагато активніше, успішно застосовуючи пресинг і не даючи італійцям і близько наближатися до свого штрафного. Валенсійці успішно застосовували для побудови атак як дрібний пас, так і флангові навіси.

Активно пресингували захисників гостей форварди Валенсії - Алькасер і Родріго. І ця наполегливість була винагороджена - Родріго скористався неузгодженістю воротаря і захисника гостей і на 20-й хвилині зрівняв рахунок, закотивши м'яч у порожні ворота. Родріго є найкращим снайпером команди в передсезонних матчах.

У першому таймі у Валенсії був ще один шикарний момент для взяття воріт - Міна відмінно вивів Гайя на вільний простір на лівому фланзі атаки, Хосе точно навісив у штрафний майданчик прямо на голову Алькасери, але смачний удар Пако прийняла на себе поперечина воріт Тетерушану.

У другому таймі Пако Айестаран справив безліч замін, давши пограти практично всім гравцям своєї команди. Впевнено ввійшли в гру і Валенсійський кантеранос - Лато, Солер і Мир.

Характер гри в другому таймі мало чим відрізнявся від кінцівки 1-го тайму. Господарі грали значно активніше гостей, які не встигаючи за швидкими переміщеннями левантійців, починали фолити.

І арбітр матчу почав роздавати командам жовті картки, а в кінцівці гри за другу жовту картку був вилучений капітан фіалок Гонсало Родрігес.

І коли здавалося, що матч перейде в післяматчеву серію пенальті, господарі змогли дотиснути італійців.

Хороша атака пройшла через центр: Солер відібрав м'яч у італійців, віддав точну передачу на Дані Парехо, який вивів Рафу Миру один на один з воротарем Тетерушану, і молодий нападник свій шанс впевнено реалізував, забивши свій перший м'яч за головну команду.

А найкращим гравцем зустрічі організатори назвали капітана Валенсії Енцо Переса. Аргентинець отримав за це індивідуальний приз.

Перед початком матчу відбулася традиційна презентація основного складу команди.

Футболісти виходили з тунелю в супроводі юних футболістів команди і прямували в центр поля. Гравці вибрали собі ігрові номери, під якими вони будуть виступати в майбутньому сезоні.

Фанати тепло привітали новачків команди: Луїса Нані, Мартіна Монтойю і Альваро Медрала.

Оваціями глядачі на стадіоні нагородили і вихованців клубу: Пако Алькасера, Хосе Гайя і воротаря Жауме Доменека. Так само оплесками зустріли і головний тренер команди Пако Айестаран.

Деякі гравці команди були оглушливо освистані. Такий теплої зустрічі піддалися Аймен Абденнур, Адерлан Сантос і Дані Парехо.

Але головну і найбільшу овацію на свою адресу почув Бернардо Еспаньета. Легендарний співробітник клубу, завгосп Валенсії, пішов на заслужений відпочинок після 55 років роботи в клубі. Еспаньета - символ клубу, людина яка багато допомагав фанатам команди в організації їх перфомансів на трибунах Местальї.