Підсумки групового етапу Ліги Чемпіонів і Ліги Європи УЄФА

Підсумки групового етапу ЛЧ і ЛЄ

Відбулися останні матчі групового етапу ЛЧ 2015-2016 рр

У першому матчі групи А французький ПСЖ вдома легко обіграв український Шахтар. Голи в другому таймі забили Моура і Ібрагімович. Варто відзначити, що ці ж футболісти асистували один одному.

ПСЖ (Франція) - Шахтар (Україна) 2-0 (Моура, Ібрагімович)

В іншій грі цієї групи Реал вдома розгромив шведський клуб Мальме. Особливо відзначилися Роналду (4 + 1) і Карім Бензема, який забив 3 голи.

Реал (Іспанія) - Мальме (Швеція) 8-0 (Бензема (3), Роналду (4), Ковачич)

У Групі В Вольфсбург на домашній Фольксваген-Арені обіграв не відзначався в турнірі англійський МЮ і відправив англійський клуб в Лігу Європи. Матч вийшов досить цікавим. Гості відкрили рахунок завдяки Мартіалю. Однак господарі змогли забити двічі ще в першому таймі.
Драматичною вийшла кінцівка. Спочатку гравець господарів Гілавогі на 82-й хвилині вразив свої ворота, а рівно через 2 хвилини Налдо приніс перемогу вовкам.

Вольфсбург (Німеччина) - МЮ (Англія) 3-2 (Налдо (2), Вієрінья - Мартіаль, Гілавогі (аг))

У 2-му матчі групи ПСВ на своєму полі приймав російський ЦСКА. Перемога в цій грі могла гарантувати господарям стадіону Філіпс вихід в плей-офф турніру.
Гості відкрили рахунок на 76-й хвилині завдяки пенальті у виконанні Сергія Ігнашевіча. Однак, голландці через 2 хвилини зрівняли результат і буквально через 8 хвилин вирвали перемогу.
Воротар гостей Ігор Акінфєєв в черговий раз не зміг відіграти на нуль, встановивши тим самим антирекорд турніру за кількістю ігор з пропущеними м'ячами - 37 (!!!) матчів поспіль.

ПСВ (Голландія) - ЦСКА (Росія) 2-1 (Де Йонг, Проппер - Ігнашевич (пен))

ПСВ і Вольфсбург вийшли в плей-офф, МЮ продовжить виступ у Лізі Європи.

У Групі С Бенфіка на своєму стадіоні Да Луш програла мадридському Атлетіко з рахунком 1-2. Гості повели до середини другого тайму 0-2, проте португальці змогли відіграти один гол. Незважаючи на поразку, Бенфіка так само, як і Атлетіко, пробилася в плей-офф.

Бенфіка (Португалія) - Атлетіко (Іспанія) 1-2 (Мітроглу - Сауль Ньігес, Віетті)

У другому матчі цього квартету турецький Галатасарай вдома зіграв внічию з казахстанським клубом Астана. Гості відкрили рахунок в середині другого тайму, однак через пару хвилин турецькі футболісти рахунок зрівняли. Господарі вийшли в Лігу Європи.
Окреме повагу заслуговує гра і результати дебютанта ЛЧ - команди Астана, яка в настільки важкою групі змогла набрати 4 очки, зігравши 4 рази внічию і зазнавши всього 2 поразки.

Галатасарай (Туреччина) - Астана (Казахстан) 1-1 (Сельчук Інан - Твумасі)

У Групі D англійський МанСіті і Боруссія з Менхенгладбаха провели відмінний матч на стадіоні Сіті оф Манчестер.Господарі дотиснули німців в кінці другого тайму, забивши тричі протягом 5-ти хвилин з 80 по 85-у хвилину. Відзначився Стерлінг, який набрав 3 (2 + 1) очки, а також Боні - 3 (1 + 2) очки.

МанСіті (Англія) - Боруссія М (Німеччина) 4-2 (Сільва, Стерлінг (2), Боні - Корб, Раффаеле)

У другому матчі цієї групи Севілья на своєму полі обіграла туринський Ювентус з мінімальним рахунком. Іспанська команда продовжить свій виступ в Лізі Європи. Ювентус, незважаючи на поразку, продовжить грати в Лізі Чемпіонів.

Севілья (Іспанія) - Ювентус (Італія) 1-0 (Льоренте)

Підсумки групових матчів в ЛЧ і ЛЄ

У Групі Е німецький Байєр приймав іспанську Барселону. У разі перемоги німецька команда могла продовжити виступи в Лізі Чемпіонів.
Команди обмінялися забитими м'ячами в середині першого тайму. Глядачі більше голів не побачили. Німці вирушили до Ліги Європи.

Байєр (Німеччина) - Барселона (Іспанія) 1-1 (Чічаріто - Мессі)

У другому матчі групи Рома зіграла внічию вдома з білоруським Бате. Гості в разі перемоги могли вийти в плей-офф.Однак суперники голів не забили. Італійці вийшли в плей-офф з негативною різницею голів 11-16.

Рома (Італія) - БАТЕ (Білорусь) 0-0

Підсумки групового етапу ЛЧ і ЛЄ 2015-2016 рр.

У Групі F загребське Динамо вдома програло німецькій Баварії. Німці виграли групу достроково і виставили проти хорватського клубу напіврезервний склад. Гості перемогли завдяки дублю Роберта Левандовскі в середині 2 тайму з інтервалом в 3 хвилини.

Динамо З (Хорватія) - Баварія (Німеччина) 0-2 (Левандовскі (2))

У другій грі цієї групи грецький Олімпіакос приймав англійський Арсенал. Господарям для виходу в плей-офф досить було мінімально програти або зіграти внічию з лондонцями. Арсеналу ж необхідно було мінімум забезпечити різницю в 2 або більше м'ячі. І це гостям вдалося завдяки хет-трику Олів'є Жиру.
Олімпіакос вирушає в Лігу Європи.

Олімпіакос (Греція) - Арсенал (Англія) 0-3 (Жиру (3) (1-с / пен))

У Групі G київське Динамо вдома приймало головного аутсайдера цього розіграшу ЛЧ - Маккабі з Тель-Авіва.Господарі домоглися мінімальної перемоги. Гості ж зазнали всі 6 поразок в групі.

Динамо К (Україна) - Маккабі Т-А (Ізраїль) 1-0 (Гармаш)

У другому матчі цієї групи Челсі вдома обіграв португальську Порту. У підопічних Хулен Лопетегі були хороші шанси на вихід в плей-офф, проте незрозуміла гра португальців з Києвом в минулому турі укупі з явними помилками ветерана Касільяса у воротах не дозволили португальцям розраховувати на вихід з групи, незважаючи на непоганий початок.Взагалі, придбання Касільяса в міжсезоння викликало у фахівців чимало запитань. Ветеран провів останні 2 сезони за мадридський Реал вкрай незрозуміло. І після групового етапу питань про причини розставання клубу з ним практично не залишилося.

Челсі (Англія) - Порту (Португалія) 2-0 (Маркано (аг), Вілліан)

Підсумки групового раунду ЛЧ і ЛЄ 2015-2016 рр.

І, нарешті, в Групі Н іспанська Валенсія приймала французький Ліон. Тільки перемога вкупі з невиігриш Гента залишали шанси господарям на продовження боротьби в Лізі Чемпіонів. Однак не сталося ні того, ні іншого. І іспанська колектив вирушає в Лігу Європи, ніж дуже засмучені вболівальники Лос Чес. Гра обох команд розчарувала.

Валенсія (Іспанія) - Ліон (Франція) 0-2 (Корне, Лаказетт)

У другій грі групи бельгійський Гент вдома обіграв російський Зеніт і з другого місця вийшов у плей-офф ЛЧ. Варто відзначити грамотну і збалансовану гру бельгійського колективу в груповому етапі. Суперники в цьому матчі на двох отримали 8 жовтих карток. Зеніт достроково забезпечив собі 1 місце в цьому квартеті.

Гент (Бельгія) - Зеніт (Росія) 2-1 (Депуатр, Мілічевіч - Дзюба)

У Лізі Європи також не обійшлося без несподіванок. Вилетіли з єврокубків завсідники розіграшів: Аякс, Селтік, Бешикташ.

Варто також відзначити, що від Іспанії обидві команди в Лізі Європи пройшли далі: Вільярреал і Атлетик з Більбао продовжать боротьбу за титул навесні.

З російських команд Локомотив і Краснодар виграли свої групи і будуть в числі ймовірних суперників Валенсії в 1/16 фіналу. Казанський Рубін, показавши гідну гру в своєму квартеті, не зміг пробитися в плей-офф.