Матчі Ліги Чемпіонів і Ліги Європи. Перші і матчі

Короткий огляд ЛЧ і ЛЄ. 1/4 фіналу.

5 і 6 квітня відбулися перші ігри 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА.

Баварія (Німеччина) - Бенфіка (Португалія) 1-0 (Відаль).

На домашньому стадіоні німці дуже швидко відкрили рахунок у грі, на 2-ій хвилині. Подачу Берната з лівого прапора головою замкнув чилієць Артуро Відаль. І, як здалося, німці зроблять з гостей відбивну, однак цього не сталося.

Португальці не стали притискатися до своїх воріт і чекати фінальної сирени, високо підняли оборону і запропонували мюнхенцям жорсткий пресинг по всьому полю, до чого явно підопічні Гвардіоли не були готові.

Взагалі, з тим, щоб пройти оборону гостей, у німців виникали проблеми. І тільки флангові атаки часом дозволяли Баварії створювати гостроту біля воріт гостей. У 1-му таймі у господарів був ще 1 момент і знову у Відаля, проте чилієць пробив вище поперечини.

У 2-му таймі у гостей було 2 відмінні шанси на рахунку Жонаса. Однак, в першому моменті господарів врятувала божевільна реакція Нойєра, а в другому випадку форвард гостей може звинувачувати тільки себе.
Алмейда виграв боротьбу у Берната, якого в Німеччині критикують просто нещадно і який, цілком можливо, з приходом Анчелотті матиме набагато менше ігрового часу або буде проданий, прострілив у штрафну, де Жонас спочатку потрапив в Мартінеса, потім в Тіаго, потім повз ворота.

За другого тайму Баварії сказати просто нічого. Німцям пощастило, що матч закінчився саме так.

І у Бенфіки вдома шанси пройти таку Баварію обов'язково будуть.

У другій зустрічі 5 квітня відбулося Шейх-Дербі або Чий грошовий мішок більше? Матч пройшов на стадіоні Парк де Пренс.

ПСЖ (Франція) - Ман.Сіті (Англія) 2-2 (Ібрагімович, Рабьо - Де Брюйне, Фернандіньо)

Матч почався стрімко і вже на 15-ій секунді Давид Луїс отримав жовту картку за фол на Агуеро.

На 12-ій хвилині суддя Міодраг Мажич призначив дуже суперечливий пенальті у ворота гостей за фол Санья на Давида Луїсі.

Однак капітан гостей Джо Харт впевнено переграв Ібрагімовича на точці, перевівши м'яч на кутовий.

Після цього небезпечний момент виник лише на 23-ій хвилині. Мотта побачив величезний розрив між Отаменді і Мангаля в центрі оборони і вивів Ібрагімовича 1 на 1 з Хартом. Англієць вибіг на перехоплення, але Ібрагімович перекинув і воротаря і ворота гостей.

Англійці після цього остаточно заспокоїли темп, ніж та збентежили Блеза Матюїді. Захисник господарів обрізався недалеко від своєї штрафної. Гості провели атаку 3 в 3, і Кевін Де Брюйне відкрив рахунок: 0-1!

Після цього, через 3 хвилини гості відповіли своєю помилкою, але набагато більш жахливої.

Помилився Фернандо, не зрозуміло як скидаючи м'яч воротареві, і Ібрагімович закотив круглого у ворота. Харт навіть не спробував стрибнути, хоча м'яч котився в сітку дуже повільно.
На цьому перша половина гри завершилася.

З початку 2 тайму господарі щільно насіли на ворота городян. Відсоток володіння м'ячем господарів досягав 75! %.Однак, гості стійко оборонялися.

На 59-й хвилині Ді Марія подав кутовий, Отаменді програв боротьбу Едінсон Кавані, який пробив по воротах, Джо Харт потягнув важкий м'яч, проте Адріан Рабьо добив круглого у порожні ворота. 2-1.

Через 3 хвилини Ібрагімович міг і збільшити рахунок, але з гарної позиції швед розстріляв поперечину.

Господарі після цього, як і в першому таймі, заспокоїлися, за що і були покарані негайно.

У необразливому моменті крос Наваса перервав незграбно Серж Орье прямо на ногу Фернандіньо. Удару бразильця допоміг і рикошет, і воротар господарів Кевін Трапп не зміг команду виручити. 2-2.

У час, що залишився господарі спробували забити переможний гол, проте гольових шансів не було.

На Камп Ноу Барселона приймала мадридський Атлетіко.

Головний тренер гостей Дієго Сімеоне не побоявся з початку матчу виставити в атаці тріо: Торрес-Карраско-Грізман.

Однак з перших хвилин господарі поля активніше увійшли в гру і мали кілька пристойних моментів, щоб відкрити рахунок.Двічі не потрапив в створ Мессі, і одного разу не забив Неймар.

Атлетіко терпляче оборонявся і чекав можливість в контратаці. І дочекався свого. Піке і Бускетс не завадили Коке віддати передачу, а Алвес і Маскерано не завадили Торресу пробити. Форварду Атлетіко пощастило в епізоді з ударом: грубо помилився воротар господарів Тер Штеген, пустив м'яч під собою. Це перший гол Фернандо в ЛЧ після повернення в рідний клуб.

Через кілька хвилин господарі побігли відіграватися і ледь знову не пропустили. Господарів врятувала тільки реакція Тер Штегена, який витягнув важкий м'яч з дальнього нижнього кута, реабілітувавшись за свій ляп.

Через 10 хвилин гості зробили Барсі шикарний подарунок: маючи попередження, в центрі поля зрубав Бускетса форфард Фернандо Торрес, за що був негайно вигнаний з поля Феліксом Бріхом, який показав йому другу жовту картку, не дивлячись на протести гравців і тренера гостей.

До перерви гості свою перевагу відстояли, проте після перерви Барса взялася за справу. Футболісти Атлетіко втиснулася в свою штрафну, навіть не думаючи про контратаках. Такий тиск рано чи пізно дало свої плоди.

Перший гол спорудили латералі: Алвес навісив справа, Альба прострілив зліва в карний майданчик і Суарес без перешкод переправив м'яч у ворота.

Зрівнявши рахунок, Суарес отримав і жовту картку через невеликий проміжок часу. Однак більше приводів показати гірчичник собі уругваєць арбітру не давав.

На 75-й хвилині Суарес оформив дубль. Мессі і Алвес розіграли чудову комбінацію. Уругваєць головою пробив приблизно з 11 метрів в недосігаемую для Яна Хмари зону воріт.

По такій грі господарі могли забити і третій гол. Однак цього не сталося і в матчі-відповіді може статися все, що завгодно.

Барселона (Іспанія) - Атлетико М. (Іспанія) 2-1 (Суарес (2) - Торрес)

Огляд Єврокубків.

У Вольфсбурзі на стадіоні Фольксваген-Арена місцеві вовки брали мадридський Реал.

До початку матчу весь розклад був за іспанців. Починаючи від того, що німці провалюють нинішній сезон в Бундеслізі і закінчуючи тим, що напередодні Зідан з Реалом здобув перемогу в класико. На господарів не ставив практично ніхто, навіть самі гравці.

Перші 15-20 хвилин матчу так само налаштували на цей лад. Гості щільно прибрали ініціативу і господарям доводилося оборонятися, не думаючи про контратакуючої грі.

Реалу вдалося одного разу пройти дуже небезпечно по центру завдяки роботі Касеміро, який кинув Бензема в прорив.Француз фінтом прибрав Данте і мощо пробив низом в кут. Однак Дієго Бенальо відбив цей удар ногою.

Взагалі капітан Вольфсурга - швейцарець Дієго Бенальо відіграв чудовий матч, кілька разів сміливо кидайте в ноги Роналду і відбивши ще пару важких м'ячів.

На 17-й хвилині прилетіла ответка від господарів. Спрацювало правило: не забиваєш ти - заб'ють тобі.

Дракслер вдало прострілив у штрафну з лівого флангу, де Шюррле готувався пробити по воротах, проте Каземіро зачепив німця. Суддя вказав на пенальті. Рікардо Родрігес впевнено реалізував пенальті, розвівши по кутах м'яч і Кейлор Наваса.

На 25-й хвилині німці провели дуже просту, але в той же час ефективну атаку. Знову Дракслер вдало перевів м'яч на правий край штрафного гостей, де Бруну Енріке прострілив уздовж воріт, і Максиміліано Арнольд відправив м'яч у сітку повз Наваса.

В кінці 1 тайму травму отримав Карім Бензема. Француза замінив Хесе. Після цього завдання відігратися для вершкових по такій грі стала практично нездійсненним.

Іспанці грали передбачувано: забросами за спину центральних захисників господарів: Налду і Данте. Однак гравці оборони не давали збоїв, і Бенальо так само в рідкісних для другого тайму епізодах впевнено підчищав за захисниками.

На 68-й хвилині рахунок мав стати розгромним: Шюррле з забійної позиції пробив вище поперечини.

У цьому сезоні вовки грають на виїзді з рук геть погано. Тому заздалегідь віддавати підсумковий успіх німцям все ж не варто.
На Бернабеу господарі спробують відіграти дефіцит в - 2, і гра повинна бути дуже цікавою.

Вольфсбург (Німеччина) - Реал (іспанія) 2-0 (Родрігес (п), Арнольд)

У матчах Ліги Європи відбулися так само перші матчі 1/4 фіналу. Ось їх результати:

Брага (Португалія) - Шахтар (Україна) 1-2 (Вілсон - Ракицький, Феррейра)

Вільярреал (Іспанія) - Спарта (Чехія) 2-1 (Бакамбу (2) - Брабец)

Атлетик (Іспанія) - Севілья (Іспанія) 1-2 (Адуріс - Колодзейчак, Іборра)

Боруссія Д. (Німеччина) - Ліверпуль (Іспанія) 1-1 (Хуммельс - орігамі)

Єврокубки. 1/4 Фіналу. Перші матчі.

Відбулися матчі-відповіді 1/4 Фіналу ЛЧ

Бенфіка (Португалія) - Баварія (Німеччина) 2-2 (Хіменес, Таліска - Відаль, Мюллер)

Атлетіко (Іспанія) - Барселона (Іспанія) 2-0 (Грізманн (2))

Реал (Іспанія) - Вольфсбург (Німеччина) 3-0 (Роналду (3))

Ман. Сіті (Англія) - ПСЖ (Франція) 1-0 (Де Брейне)

Результати матчів-відповідей 1/4 Фіналу ЛЄ

Шахтар (Україна) - Брага (Португалія) 4-0 (Срна, Коваленко, Феррейра (2 автогол)

Спарта (Чехія) - Вільярреал (Іспанія) 2-4 (Дочкал, Крейчі - Кастельехо, Бакамбу (2), Лафата (аг))

Севілья (Іспанія) - Атлетик Б. (Іспанія) 1-2 (5-4по пенальті) (Гамейро-Адуріц, Гарсія), поб. пен: Гамейро

Ліверпуль (Англія) - Боруссія Д. (Німеччина) 4-3 (орігамі, Коутіньо, Сако, Ловрен - Мхітарян, Ройс, Обамеянг)