Голи: Міна, 4, 25, Пареха, 10, Негредо, 29, Андре Гомеш, 36, Родріго, 89

Валенсія: Райан - Канселье (Баррган, 76), Адерлан Сантос, Везу, Гайя - Парехо (Фуего, 59), Данило, Андре Гомеш (Родріго, 68) - Міна, Негредо, Пьятті

Рапід: Штребінгер - Павелич, Зоннляйтнер, М. Хофманн, Штангль - Петсос, Шваб - Шобесбергер (Алар, 87), С. Хофманн (Граховац, 45), Кайнц (Мурга, 46) - Йеліч

Попередження: Канселье - Шваб, Петсос, Граховац

Валенсія зараз знаходиться не в найкращій формі, тому закрадалися думки, що у Рапіда є шанси пройти Лос Чес.

Однак команда Гарі Невілла вже в першому таймі домашнього матчу вирішила долю всього протистояння.

Вже на третій хвилині Андре Гомеш прострілив з лівого флангу в штрафну, а Санті Міна випередив всіх і відкрив рахунок.На 10-й хвилині Міна виступив асистентом і вивів на побачення з кіпером Рапіда Дані Парехо. Екс-капітан Лос Чес забив другий м'яч.

В середині першої половини рахунок став розгромним. Пьятті робить передачу з лівого флангу в штрафну, а беки і Рапіда і Негредо пролітають повз м'яч, залишаючи його Мині. Санті робить дубль.

Через 5 хвилин Міна справа робить передачу до воротарського, а там м'яч вже чекає Негредо, який переправив його в сітку.

Аналогічно через 5 хвилин забив Андре Гомеш з третього гольового пасу Міни. 5: 0 в першому таймі і 3 + 2 в Санті Міни.Таке навіть в хокеї не часто буває.

Друга половина зустрічі стала чистою формальністю. У кінцівці гри Валенсія забила перший гол без участі Міни. Везу віддав передачу в штрафну на Родріго, а той встановив на табло підсумковий результат.

Кращий гравець матчу

Метью Райан Жоау Канселье Адерлан Сантос Рубен Везу Хосе Гайя Даніель Пареха Данило Барбоса Андре Гомеш Санті Міна Альваро Негредо Пабло П'ятті Хаві Фуего Родріго Морено Антоніо Барраган Я не дивився матч / Мені нема кого виділити