Ліга Чемпіонів 2015-2016 рр. Огляд матчів 4-го туру

Огляд матчів 4-го туру

Вчора, 3 листопада, відбулися перші матчі 4 туру футбольної ЛЧ 15-16гг. Короткий огляд цих матчів.

У Групі А мадридський Реал переміг удома французький ПСЖ з мінімальним рахунком.

У перші хвилини гри гості домінували, Ібрагімович і Ді Марія розтринькали хороші моменти. До того ж на 31-й хвилині травму отримав захисник господарів Марсело і Бенітес випустив на його місце молодого кантерано Начо. І через пару хвилин після заміни ... він забив гол, як з'ясувалося пізніше, єдиний в грі. Кроос пробив здалеку, м'яч зрикошетив до краю штрафного від Тіагу Сільви, а Начо перекинув круглого у ворота через необачно вийшов з воріт Кевіна Траппа.
У 2-му таймі Ді Марія після кутового влучив спочатку в штангу, а повторним ударом і в поперечину воріт вершкових.Більше у гостей моментів не було. Перемога гарантувала Реалу вихід в плей-офф.
Більш того, мадридці у всіх 4-х турах зберегли свої ворота в недоторканності!

Реал (Іспанія) - ПСЖ (Франція) 1-0 (Начо)

У другій грі цієї групи донецький Шахтар перервав серію поразок, розгромивши вдома шведський Мальме. Ця перемога практично вивела і ПСЖ у плей-офф, оскільки відіграти 4 очка у парижан господарям поля буде практично нереально.

Шахтар (Україна) - Мальме (Швеція) 4-0 (Гладкий, Срна (пен), Едуардо, Тейшейра)

У Групі В голландський ПСВ вдома обіграв з сухим рахунком німецький Вольфсбург. Господарі володіли перевагою і створили багато моментів, особливо старалися фланги голландців. Перемога господарів на руку ЦСКА. Тепер суперники в групі на відстані 1 перемоги і всі мають шанси на вихід у плей-офф.

ПСВ (Голландія) - Вольфсбург (Німеччина) 2-0 (Локад, Де Йонг)

В іншому матчі цієї групи МЮ приймав російський ЦСКА. Господарі здобули мінімальну перемогу. Гості за кілька хвилин до пропущеного м'яча упустили приголомшливий момент, Думбія втік 1 на 1 з Де Хеа, примудрився потрапити у воротаря, м'яч повторно відскочив до африканцеві і він другим ударом потрапив в стелу на лінії воріт захисника Смоллінг.Після цього спрацювало відоме футбольне правило і Руні забив гол.

МЮ (Англія) - ЦСКА (Росія) 1-0 (Руні)

У Групі С казахстанська Астана вдома зуміла стримати натиск Атлетіко. Гості володіли м'ячем дуже багато часу, але по-справжньому небезпечних моментів було досить мало і господарі цілком заслужено заробили друге очко в ЛЧ.

Астана (Казахстан) - Атлетіко (Іспанія) 0-0

У другому матчі цієї групи португальська Бенфіка вдома дотиснула турецький Галатасарай і вийшла на перше місце в своїй групі. Ця перемога вкупі з нічиєю може ускладнити Атлетіко боротьбу за вихід в плей-офф.

Бенфіка (Португалія) - Галатасарай (Туреччина) 2-1 (Жонас, Луїзао - Подольські)

У Групі D відмінна гра відбулася на стадіоні Рамон Санчес Пісхуан. Місцева Севілья приймала англійський МанСіті.Гості до 12-й хвилині вели 2-0 і ще одного разу господарів врятувала штанга. Після цього господарі відіграли 1 м'яч зусиллями Тремулінаса і тут же могли зрівняти рахунок, але блискуче зіграв воротар гостей Джо Харт, що витягнув божевільний м'яч після удару Колодзечак.
Біля воріт господарів також було багато моментів і Серхіо Ріко крутився в рамці, як білка в колесі. Але і він не виручив після удару Боні.
Другий тайм виявився блідим і безголевим. У господарів була перевага по володінню м'ячем, але гості були ближче до голу. Моменти змарнували Стерлінг і Фернандіньо. Рахунок матчу не змінився.

Севілья (Іспанія) - МанСіті (Англія) 1-3 (Тремулінас - Стерлінг, Фернандіньо, Боні)

У другому матчі цієї групи в Менхенгладбаха Боруссія приймала туринський Ювентус.
Як і в першому матчі, в цій грі суперники переможця не виявили - 1-1. Італійці весь другий тайм грали вдесятьох, але зуміли відстояти нічию. Господарі атакували більше, але Стару Синьйору в черговий раз залишав на плаву Джіджі Буффон, який зробив пару відмінних сейвів.

Англійці гарантували собі вихід в плей-офф, Ювентус може собі забезпечити це після наступного матчу.

Боруссія М (Німеччина) - Ювентус (Італія) 1-1 (Ф.Джонсон - Ліхтштайнер)

У Групі Е Барселона приймала білоруський Бате з Борисова і здобула впевнену перемогу 3-0. У Неймара 2 голи + пас, у Суареса гол + пас.

Барселона (Іспанія) - Бате (Білорусь) 3-0 (Неймар-2 (1 з / п), Суарес)

ЛЧ. Огляд 4-го туру.

У другому матчі цієї групи Рома та Байєр знову видали чудовий трилер. Господарі після 1 тайму вели 2-0, проте на початку другого пропустили двічі. Переможний гол римляни забили з пенальті, який призначив російський арбітр Сергій Карасьов, який видалив до того ж гравця гостей Омера Топрака.

Рома (Італія) - Байєр (Німеччина) 3-2 (Салах, Джеко, Пьянич (з / п) - Мехмеді, Ернандес)

У Групі F в Мюнхені Баварія приймала англійський Арсенал. Господарі влаштували лондонцям формене приниження, взявши переконливий реванш за поразку в Лондоні. Томас Мюллер, який зробив дубль, вийшов на 2 місце в історії кращих бомбардирів Баварії в ЛЧ (КЕЧ) за всю історію, обійшовши Румменігге. Попереду тільки Герд Мюллер, у якого 69 м'ячів.У Томаса Мюллера став 31 гол.

Баварія (Німеччина) - Арсенал (Англія) 5-1 (Мюллер-2, Левандовські, Алаба, Роббен - Жиру)

У другій зустрічі цієї групи грецький Олімпіакос здобув вольову перемогу над хорватським Динамо із Загреба.

Олімпіакос (Греція) - Динамо З (Хорватія) 2-1 (Пардо-2 - Ходжич)

У Групі G в Тель-Авіві Маккабі приймав португальську Порту. Підопічні Хулена Хулен Лопетегі здобули впевнену перемогу. Ізраїльська команда зазнала четвертої поразки.

Маккабі Т-А (Ізраїль) - Порту (Португалія) 1-3 (Захави (з / п) - Тельо, Андре Андре, Лайюнь)

У другому матчі цієї групи лондонський Челсі на своєму полі обіграв українське Динамо з Києва.

Челсі (Англія) - Динамо К (Україна) 2-1 (Драгович (аг), Вілліан - Драгович)

У Групі Н чемпіон Росії Зеніт із Санкт-Петербурга впевнено на виїзді обіграв Ліон завдяки дублю Артема Дзюби і двом гольовим передачам Халка. Пітерці здобули 4 перемоги і достроково забезпечили собі вихід в 1/8 фіналу ЛЧ.

Ліон (Франція) - Зеніт (Росія) 0-2 (Дзюба-2)

У другій грі цього квартету Гент на своєму полі здобув перемогу над іспанською Валенсією 1-0. Після цього матчу ще більш жорстокими вимоги фанатів іспанського клубу про відставку головного тренера Нуну Санту, який не може поставити скільки-небудь виразну гру своєї команди.

Гент (Бельгія) - Валенсія (Іспанія) 1-0 (Кумс (з / п))