Кубок Іспанії, 1/8 фіналу. Матч-відповідь. Гранада 0: 3 Валенсія

Голи: Захіб 42 '- 0: 1, Алькасер 63' - 0: 2, Пьятті 84 '(пенальті) - 0: 3

Гранада: Келава, Мігель Лопеш (Фулк 78 '), Майнц, Бабен, Неутон, Фран Ріко, Уче Агбо, Едгар Мендес, Рочіна, Ісаак Саксесс (Пенаранда 68'), Ель-Арабі (Біфума тьев 58 ')

Запасні: Дмитріївська, Ломбан, Рубен Перес, Крхин

Валенсія: Райан, Везу, Адерлан, Мустафі, Орбан, Данило (Діалло 70 '), Захіб, Віллальба, Канселье (Баккал 46'), Пьятті, Негредо (Алькасер 63 ')

Запасні: Жауме, Пареха, Де Поль, Санті Міна

Попередження: Уче Агбо 55 ', Бабен 76' - Орбан 31 '

Матч-відповідь між Валенсією і Гранадою був позбавлений турнірної інтриги. На Местальї Кажани здобули перемогу з рахунком 4: 0, тому приїхали в Гранаду вже з думками про наступний раунд. Гарі Невілл кількох ключових футболістів своєї команди залишив в запасі, а захищати рахунок домашнього матчу мали ті гравці, які нечасто з'являються в чемпіонаті. На вістрі атаки знову опинився Альваро Негредо, який відзначився хет-триком у першій грі. У Гранади також кілька важливих гравців залишилися на лавці, але андалусійці набагато краще провели стартовий відрізок зустрічі.

Насрідов з перших хвилин активно пресингували суперника, не дозволяючи гравцям Валенсії підняти голови. Гості до такого були не готові, тому допускали багато помилок. У деяких випадках здавалося, що м'ячу вже нікуди діватися, але господарі відкрити рахунок так і не зуміли. Ель-Арабі не реалізував вихід один на один, пробивши точно у воротаря, а потім Валенсію після ударів САКСЕСС і Рочіни двічі виручив каркас воріт.

Як часто буває в подібних ситуаціях, команда була покарана за нереалізацію моментів. Валенсія скористалася своїм першим шансом, забивши після стандарту. Пьятті виконав кутовий, воротар Гранади помилився на виході, а Вільфрід Захіб головою відправив м'яч у незахищені ворота. Цей гол став дебютним для 22-річного французького півзахисника, який проводить тільки третій матч в основній команді Валенсії.

На перерву Валенсія пішла лідером, а загальний рахунок протистояння став 5: 0 на користь Кажанів. Незважаючи на відсутність хоч найменшого шансу на порятунок, гравці Гранади натхненно вийшли на другий тайм. На Лос-Карманес зібралося трохи більше 10 тисяч уболівальників, які хотіли побачити як мінімум один гол своєї команди. У Насрідов було невелике ігрову перевагу, але захисники Валенсії не дозволяли собі таких помилок, як до перерви. Зокрема, це стосується Лукаса Орбана, який відповідав за лівий фланг оборони і в другому таймі зіграв набагато надійніше, ніж в першій половині.

В середині другого тайму Валенсія зуміла подвоїти перевагу, а автором забитого гола став виданий на заміну Пако Алькасер. Нападаючий провів на полі менше хвилини, але це не завадило йому реалізувати вихід один на один після класної передачі з глибини. Потрібно відзначити, що Валенсія забила під час пошкодження гравця суперника. Рубен Рочіна зіткнувся з Захіб в центрі поля, після чого Данило і зробив гольовий пас. Правда, у гравців Гранади не було ніяких претензій до суперника, адже це був звичайний ігровий момент.

Після того, як рахунок став 0: 2, у футболістів Гранади опустилися руки, а команди поступово почали чекати фінального свистка. Андалузці не заслуговували розгрому, але в кінці матчу арбітр поставив у ворота господарів необов'язковий пенальті. Пабло П'ятті впевнено пробив з точки, збільшивши рахунок до великого.

Валенсія на виїзді розгромила Гранаду, вийшовши у чвертьфінал Копа дель Рей. Залишається тільки гадати, куди дівається міць Кажанів в чемпіонаті Іспанії. Будемо сподіватися, що Гарі Невілл дасть відповідь вже в матчі наступного туру, коли Валенсія прийматиме Райо Вальєкано.

Кращий гравець матчу

Метью Райан Жоау Канселье Рубен Везу Адерлан Сантос Шкодран Мустафі Лукас Орбан Пабло П'ятті Данило Барбоса Вільфрід Захіб Фран Вільяльба Альваро Негредо Закарія Баккалі Пако Алькасер Ібрагім Діалло Я не дивився матч / Мені нема кого виділити