Чезаре Пранделлі: Ми повинні бути єдиними

Чезаре Пранделлі

У будь-якій ситуації необхідно залишатися оптимістами. Ми повинні бути сильними і знайти шлях для подолання перешкод. Така реальність і ми повинні її змінити. За рахунку 2-1, команда думала лише про результат, але не про гру. Ми намагаємося бути сильними, єдиними і організованими .

Гільєрме Сікейра

Це був важкий матч. У першому таймі ми швидко пропустили, але команда змогла відігратися. У другому таймі, треба бути чесними, ми не завжди грали в футбол. Необхідно продовжувати працювати, тому що тільки цей шлях дозволить нам повернутися на наш рівень. Складно пояснити те, що сталося, тому що весь тиждень ми старанно труділісь.Ми досягаємо необхідних результатів можливо і через хвилювання. Необхідно запам'ятати другий тайм як зразок того, як не треба грати.Ми всі дуже пригнічені від таких результатів, ніхто цього не хотів.

Родріго Морено

Це ганьба. Нам потрібна була перемога, так само як і в інших матчах, але ми втрачаємо очки на останніх хвилинах кожного з таймів - це найменше з того, що можна сказати. У футболі трапляються незрозумілі речі як ці. Ми заслужили на перемогу. Важливо, щоб команда перемагала, в не залежності хто буде забивати. Ситуація складна, але ми повинні бути єдині і дивитися вперед. Ми усвідомлюємо, що нічого не досягається легко.