Голи: Міна, 17, Дзадзен, 55, 60, 63, Родріго, 86

Валенсія: Нету - Монтойя, Габріель, Мурільо, Латорре - Солер, Парехо (Максимович, 73), жоффрей кондогбіа (Перейра, 65), Гедеш - Міна, Дзадзен (Родріго, 67)

Малага: Хіменес - Кифу, Ернандес, Гонсалес (Баісс, 70), Рикка - Кузманович - Мула (Хуанпу, 61), Ролон (Онтіверос, 61), Ресио, Хоні - Ролан

Попередження: Рикка, 83

Валенсія відправила п'ять м'ячів у ворота Малаги в домашньому матчі п'ятого туру іспанської Ла Ліги.

У першому таймі господарям вдалося забити лише одного разу - Санті Міна головою відправив м'яч повз воротаря після подачі Солера з правого флангу.

У другій половині гри настали зоряні вісім хвилин форварда «кажанів» Сімоне Дзадзен. На 55-й хвилині італієць замкнув ще один простріл Солера, через п'ять хвилин скористався подачею Монтойї і в ефектному стрибку забив головою, а на 63-й хвилині оформив перший хет-трик у своїй кар'єрі, випередивши воротаря і катнув м'яч у сітку воріт.

На 67-й хвилині Дзадзен поступився місцем на полі Родріго, який і встановив остаточний рахунок в самій кінцівці зустрічі, забивши після класної передачі Гедеша п'ятою - 5: 0.

Ця перемога дозволила Валенсії як мінімум тимчасово піднятися на третю позицію в турнірній таблиці з дев'ятьма очками, а Малага залишається на дні, не набравши в п'яти матчах жодного пункту.