4-й тур. «Леванте» 1-1 «Валенсія»

У матчі четвертого туру чемпіонату Іспанії «Леванте» приймав на своєму полі «Валенсію». Зустріч проходила на стадіоні «Сьюдад де Валенсія» і завершилася з рахунком 1: 1.

Рахунок на 31-й хвилині валенсийского дербі відкрив форвард гостей Родріго, проте вже через десять хвилин півзахисник «Леванте» Еніс Барді своїм точним ударом допоміг господарям відновити рівновагу на табло. У другій половині зустрічі команди результативними діями не відзначилися.

Голи: Родріго, 31 - Барді, 41

Леванте: Фернандес - Постіго, Тоньо, Педро Лопес, Родригес - Лерма (Робер, 46), Кампанья (Дукур, 82), Барді, Джейсон, Іві Лопес - Алегрия (Саму, 59).

Валенсія: Нето - Гарай, Гайя, Монтойя, Мурільо - Солер, жоффрей кондогбіа, Парехо, Перейра (Гонсалу Гедеш, 61) - Санті Міна (Дзадзен, 73), Родріго.

Попередження: Постіго, Барді - Парехо