Голи: Родріго, 75, Гарай, 78 - Рубен Кастро, 38, 90 + 2, Хоакін, 54

Валенсія: Дієго Алвес - Канселье, Гарай, Мангала, Гайя (Монтойя, 45) - Парехо, Маріо Суарес (Медрано, 46), Енцо Перес - Родріго, Нані, Санті Міна (Ель Хаддад, 63)

Бетіс: Адан - Пиччини, Манді, Пессель, Дурмізі - Петрос, Фабіан Руїс (Феліпе Гутьєррес, 20), Брашанац - Хоакін (Мусонда, 68), Алекс Алегрия (Зозуля, 82), Рубен Кастро

Попередження: Енцо Перес, Нані - Брашанац, Пиччини, Петрос, Мусонда

Вилучення: Енцо Перес, 50

Початок битви було за Бетісом. Огірки цікавіше діяли попереду, а Валенсія довго не могла сплести комбінацію з двох і більше передач. Кастро регулярно загрожував воротам Алвеса, але до гола справа не доходила. Під кінець тайму новий центр оборони Валенсії забув про Рубена, який отримав пас від Пиччини і метрів з 12-ти вдарив у верхній кут воріт бразильця. Такі помилки досвідчений снайпер не прощає.

У другому таймі Валенсія ожила, часто атакувала ворота Бетіса, але в підсумку спочатку залишилася в меншості через другу жовту Енцо Переса, а потім і пропустила в контратаці від Хоакіна. Ветеран вискочив на побачення з воротарем після шикарної діагональної передачі від Дурмізі.

Здавалося, що Валенсії постоли, але Лос Чес стали грати тільки краще, а вердібланкос пішли в оборону. Оживив гру Мунір Ель Хаддад, який вийшов на заміну. Він спочатку пробив у поперечину, а потім тримав в напрузі захист Бетіса.

На 75-й хвилині Дані Парехо обігрався з партнером і вивів Родріго на побачення з Аданом. Морено цей шанс використав.Вже через три хвилини Густаво Пойєт, який сидів на трибуні, був в шоці. Мунір на ближній штанзі після подачі зі штрафного пробив по воротах, а Адан відбив круглого прямо на ногу Гараю. Аргентинець в першому ж матчі за Валенсію забив гол.

Бетіс реально поплив, у Валенсії було 2-3 реальних шансу добити здеморалізованого суперника, але Адан врятував після удару Муніра, а Нані промазав.

Але замість перемоги Валенсія зовсім програла. Пиччини втік по правому флангу і прострілив в центр. Роман Зозуля до м'яча не дотягнувся, впавши в боротьбі із захисником, але на дальній штанзі м'яч чекав досвідчений Кастро, який оформив дубль. Таким чином, вийшов на 82-й хвилині українець став причетний до переможного голу Бетіса. Огірки здобули першу перемогу в сезоні, а Валенсія все ніяк не може здобути очки.

Кращий гравець матчу

Дієго Алвес Жоау Канселье Есекьель Гарай Ельякім Мангаля Хосе Гайя Даніель Пареха Маріо Суарес Енцо Перес Родріго Морено Луїс Нані Санті Міна Мартін Монтойя Альваро Медрала Мунір Ель Хаддад Я не дивився матч / Мені нема кого виділити