Валенсія: Райан - Барраган, Мустафі, Абденнур, Гайя - Данило (Парехо, 51), Енцо Перес (Родріго, 73), Андре Гомеш - Фегулі, Негредо, П'ятті (Баккал, 52)

Запасні: Жауме, Адерлан Сантос, Жоау Канселье, Де Поль

Спортинг: Куельяр - Враньєш, Луїс Ернандес, Мері, Ісма Лопес - Аіт-Атмане, Серхіо Альварес - Кармона, НДІ (Халилович, 77), Хоні (Алекс Менендес, 87) - Санабрія (Маскарел, 84)

Запасні: Альберто Гарсія, Пабло Перес, Карлос Кастро, Герреро

Попередження: Луїс Ернандес, Враньєш

Від Гарі Невілла вже вкотре вимагали перемоги. Тим більше, що на Месталью завітав один з аутсайдерів Прімери.Хіхонців, здавалося, втрачати було нічого, але до цього матчу гості і їх наставник Абелардо поставилися більш ніж відповідально.

У складі Спортинга вийшли майже всі ті ж виконавці, які знищували Реал Сосьєдад в минулому турі, але справа на цей раз грав новачок Враньєш. Чи не здивував набором гравців і англійський фахівець.

Перша половина пройшла під диктовку Валенсії. Лос Чес володіли м'ячем 63% часу, перестріляли суперників з рахунком 9: 2, а Куельяр зумів зробити три сейви.

Глядачі на Местальї були просто в шоці, коли Данило збив у штрафному Хоні, а Санабрія холоднокровно реалізував пенальті за цей фол майже відразу після перерви.

Здавалося, що Спортинг зараз притиснуть до свого штрафного і будуть тероризувати Куельяра і компанію до самого фінального свистка, але моменти продовжували виникати біля обох воріт. Впевнено грав воротар гостей, один раз допомогла йому штанга. Вірний момент, щоб зрівняти рахунок був у Негредо на 77-й хвилині, але він перекинув воротаря разом з воротами. Через три хвилини Баккал і Гайя виклали м'яч під удар Негредо, який знаходився по центру в 7 метрах від воріт, але Альваро знову пробив вище.

В останні 10 хвилин Лос Чес реальних шансів для взяття воріт не створили і знову покинули газон рідного стадіону спіймавши облизня під оглушливий свист трибун.

Кращий гравець матчу

Метью Райан Антоніо Барраган Шкодран Мустафі Аймен Абденнур Хосе Гайя Данило Барбоса Енцо Перес Андре Гомеш Софьян Фегулі Альваро Негредо Пабло П'ятті Закарія Баккалі Даніель Пареха Родріго Морено Я не дивився матч / Мені нема кого виділити