Голи: Лукас Перес 27 '- 1: 0, Негредо 90 + 3' - 1: 1

Депортіво: Люкс, Хуанфран (Хонатан Родрігес 87 '), Аррібас, Сідней, Фернандо Наварро, Педро Москера, Алекс Бергантіньос, Кані (Луїзіна 68'), Файсал Фажр (Лаурі 79 '), Луїс Альберто, Лукас Перес

Запасні: Ману, Альберто Лопо, Хуан Домінгес, Оріоль Рієра

Валенсія: Райан, Барраган (Везу 53 '), Мустафі, Абденнур, Гайя, Данило, Захіб (Баккал 60'), Пареха, Гомеш, Санті Міна (Родріго 72 '), Негредо

Запасні: Жауме, Адерлан Сантос, Пьятті, Де Поль

Попередження: Хуанфран, Люкс, Аррібас - Гомеш, Мустафі, Везу

Суддя: Мелером Маріо

24 січня. Стадіон Ріасор (Ла-Корунья)

До матчу 21-го туру Валенсія підійшла з найгіршою серією без перемог в поточному чемпіонаті. 9 матчів без перемог - такий результат був у Гранади з 3-го по 12-й тур. Цю серію Лос Чес почали ще при Нуну Ешпіріту Санту, а продовжив її Гарі Невілл. Перед цією грою у Депортіво також була негативна серія з чотирьох матчів без перемог, але на тлі суперника Турки виглядають більш стабільною. Правда, Валенсія здобула кілька перемог в Кубку Іспанії, а команда Віктора Санчеса несподівано вилетіла з Копа дель Рей від Мірандеса. У цьому матчі у обох команд був шанс реабілітуватися перед уболівальниками, які зачекалися позитивних результатів.

Гарі Невілл напередодні матчу зіткнувся з втратою Пако Алькасера, у якого проблеми з колінним суглобом. Британському тренеру довелося випускати в стартовому складі Альваро Негредо. Цікаво, що Негредо забивав Депортіво в матчі першого кола, коли команди зіграли 1: 1. Негредо з перших хвилин почав активно грати в атаці, намагаючись виправдати довіру головного тренера. Хто знає, як би закінчився матч, якби Альваро реалізував свій момент на 11-й хвилині.Нападаючий робив все правильно, пробиваючи в дальній кут, але м'яч просвистів поруч зі штангою.

Лукас Перес був менш марнотратним, реалізувавши свій перший момент. Луїс Альберто віддав передачу між центральними захисниками, Лукас Перес вийшов один на один, легко обіграв воротаря і відправив м'яч у порожні ворота. У Альваро Негредо був напівмоменти в кінці першого тайму, але воротар Депортіво встиг зіграти на перехопленні. Якби нападник Валенсії зміг забити, то у вболівальників виникло б відчуття дежавю, адже в матчі першого кола, коли була зафіксована нічия, Перес і Негредо забивали в першому таймі.

До 60-ї хвилини Гарі Невілл провів вже дві заміни, але Рубен Везу і Закарія Баккалі серйозних змін в малюнок гри внести не змогли. Куди активніше вийшли футболістів поводився Негредо, який, крім усього іншого, в цьому матчі був ще й капітаном команди. Депортіво також не забував атакувати. На 68-й хвилині непоганим ударом відзначився Луїс Альберто, але Меттью Райан виручив свою команду.

У тандему нападників Депора був ще один непоганий шанс зняти всі питання про переможця, але після виходу до воріт під гострим кутом Лукас Перес вирішив зробити передачу на Луїса Альберто. Захисник Валенсії зумів вибити м'яч, не допустивши другого взяття воріт. У Валенсії за створення гольових моментів відповідав Альваро Негредо, але його удар головою прийшовся вище воріт.

І все-таки активність і старання Альваро Негредо були винагороджені. Після навісу з лівого флангу у виконанні Парехо на 93-й хвилині капітан Валенсії в цьому матчі виграв верхову боротьбу і головою відправив м'яч у ворота, зрівнявши рахунок. Валенсія грала гірше за суперника і, можливо, не заслужила цієї нічиєї, але валенсийци в черговий раз показали характер і змогли відігратися на останніх хвилинах. Обидві команди продовжили свої серії без перемог. У Валенсії далі за курсом Кубок Іспанії, а Депортіво буде готуватися до Райо Вальєкано.

Кращий гравець матчу

Метью Райан Антоніо Барраган Шкодран Мустафі Аймен Абденнур Хосе Гайя Данило Барбоза Вільфрід Захіб Санті Міна Даніель Пареха Андре Гомеш Альваро Негредо Рубен Везу Закарія Баккалі Родріго Морено Я не дивився матч / Мені нема кого виділити