«Валенсія»: Нето, Рубен Везу, Есекьель Гарай, Начо Відаль, Хосе Гайя, Дані Пареха, Альваро Медрала (Начо Жиль, хв 73), Карлос Солер (Неманья Максимович, хв 89), Жоао Канселье, Симоне Дзадзен, Родріго (Санті міна, хв 79).

«Лас-Пальмас»: Леандро Чічісола, Давид Симон (Мішель Маседо, хв 85), Педро Бігас, Хімо, Дані Кастельяно, Маурісіо Лемос (Хаві Кастельяно, хв 79), Ален Халилович, Вітол, Хонатан Вієра, Тана Домінгес Пласерес (Серхіо Араухо, хв 78), Хонатан Кальєрі

Попередження: Дзадзен - 9; Парехо - 40; Хосе Гайя - 71; Хімо - 47; Педро Бігас - 67; Давид Симон - 80.

Вилучення: Халилович - 33

«Валенсія» непогано почала укрепіляться під час трансферного вікна і в домашньому матчі проти міцного середняка була фаворитом. У клуб, після нескінченної тренерської чехарди прийшов грамотний фахівець Марселіно Гарсія Тораль і як показав матч серйозно взявся за свою роботу. Стартовий поєдинок команді вдався. «Мишенята» забили гол вже на 22-й хвилині матчу. Нападаючий Дзада, як виявилося, провів переможний гол. Гра була, по суті, зроблена після видалення півзахисника «Лас-Пальмаса» Алена Халилович. Екс-футболіст Барселони покинув поле на 33-й хвилині, зробивши серйозний фол проти захисника господарів Хосе Гайя.

Вдесятьох «Лас-Пальмас» дуже рідко атакував і, природно, більше був зосереджений в захисті. У «Валенсії» ж було багато шансів довести рахунок до розгромного, однак рахунок на табло так і залишився 1: 0. Новий сезон «Валенсія» стартує з перемоги.

Кращий гравець матчу

Нето Рубен Везу Есекьель Гарай Начо Відаль Хосе Гайя Дані Парехо Альваро Медрала Начо Жиль Карлос Солер Жоао Канселье Сімоне Дзадзен Родріго Санті Міна Мені нема кого виділити Я не дивився матч